| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Suitable Brands | Hitachi Komatsu Sany Kato Zoomlion etc |
| OEM / ODM | YES |
|---|---|
| High Efficiency | YES |
| Color | Accoring to clients' requirement |
| Customized | YES |
| MOQ | 1 piece / set |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
|---|---|
| OEM/ODM | Evet |
| Garanti | Evet, 6 ay, 3 ay |
| Kazma derinliği (m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Paketi | Evet, kabarcık, ahşap kılıflar |
| Tam test | Evet |
|---|---|
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Renk | Müşterilerin gereksinimlerine hesaplama |
| Malzeme | LG700 / Q690D |
| OEM / ODM | Evet |
| marka | Zhonghe Makineleri |
|---|---|
| Tip | Ekskavatör Uzun Uzanma Bomu |
| Uzunluk | 17-23m |
| Uygun ekskavatör | 65-95 ton |
| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 6-50ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | tünel işi |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 20-50tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Ürün Adı | ekskavatör teleskopik bom |
| Durum | Yeni |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |
| Satış sonrası servis | Evet |
|---|---|
| Uygun Ekskavatörler | 20ton veya üzeri Ekskavatör |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Kalite | En iyi 1 |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |