| Malzeme | BS900E |
|---|---|
| Tel halat | yüksek mukavemetli çelik halat |
| Kazma Derinliği | 25m - 32m |
| Kapaklı Kova Boyutu | 1cbm 1.5cbm 2cbm 3cbm |
| Uygun ekskavatör modeli | 10 ton - 65 tonluk ekskavatör |
| Garanti | L1000*W85*H105mm 1m uzunluğunda |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi Beyaz Özelleştirilmiş |
| Uygun ekskavatör modeli | 6 ton - 200 ton |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
| Teknik Destek | Evet |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Ekler | Makas / Kırıcı / Kırıcı |
| Başvuru | Yıkım İnşaat İşi |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi Beyaz Özelleştirilmiş |
| Teknik Destek | Evet |
| Malzeme | LG700 / BS900E |
|---|---|
| Ön Ataşmanlar | Kapaklı Kova, Standart Kova |
| Ekskavatör Modeli | 6 ton - 200 ton |
| Kazma Derinliği(m) | 10m 12m 16m 18m |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Uygun Ekskavatörler | 6Ton - 200Ton |
|---|---|
| Kazma Derinliği(m) | 6m 8m 10m 12m 14m 15m 16m 18m |
| Malzeme | LG700, HG785 |
| silindir | Yüksek kaliteli silindir |
| OEM / ODM | Evet |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
|---|---|
| Tel halat | Mutiple - Yuvarlak Tel Halat, Daha Uzun Servis Ömrü SPAN |
| Uygun ekskavatörler | 20ton - 120ton |
| OEM/ODM | Kullanılabilir |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| kaynak | Premium kaynak, kolay çatlama değil |
| Uygun ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion vb. |
| Tasarım | Düzgün çalışın yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı, teleskopik uzun erişim |
| Silindirler | Yüksek kaliteli silindirler, daha uzun servis ömrü açıklığı |
| Uygun ekskavatör | 20 tonluk ekskavatör veya üstü |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 25m 30m 32m |
| Ön ekler | Clamshell Kovası / Grapple / Standart Kova |
| Malzeme | BS900E, Q355B, daha hafif ve daha güçlü |
| Başvurmak | Kazma Kum, toprak, silt vb. |
| Tasarım | Yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı, teleskopik uzun erişim |
|---|---|
| kaynak | Premium kaynak, kolay çatlama değil |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Uygun ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany vb. |
| kaynak | Prim |
|---|---|
| Maksimum erişim | 12m 18m 20m 25m 31m 32m |
| Garanti | 6 ay |
| Model | SSB005 |
| Uygun ekskavatör | 20ton-50ton ekskavatörü |