| Malzeme | BS900E daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Tel halat | Çok zincirli tel ip |
| Kazma uzunluğu | 10m 12m 20m 25m 30m 32m |
| kaynak | Daha iyi kaynak |
| Kalite | Prim |
| Tube Material | premium BS900E |
|---|---|
| Counterweight | Customized |
| Bucket Capacity | 0.6CBM 1CBM 2CBM 3CBM 4CBM |
| Model | SSB078 |
| Number Of Sections | 3 Sections |
| Parça Adı | Kazı makinesi hendek temizleme kovası |
|---|---|
| Malzeme | Q355B, NM400, HARDOX500 isteğe bağlı |
| Genişlik | Özelleştirme |
| Kapasite | 1,24-2,4 metreküp |
| Uygun ekskavatör | 25-50 Ton |
| Brand | Zhonghe |
|---|---|
| Type | two-section telescopic arm |
| Condition | New,100%new, new telescopic arm |
| Machine weight | 6-36T |
| Color | Customer's Request |
| Situation | New |
|---|---|
| Apply to | 6 ton - 36 ton excavator |
| Quality | Premium |
| Digging depth | 6m-16m |
| Excavator Accessories | Bucket and other accessories |
| Uygun ekskavatör (ton) | 6 ton - 66 ton |
|---|---|
| Renk | Müşterilerin gereksinimlerine hesaplama |
| Malzeme | LG700 / Q690D |
| Silindir | Premium silindirler |
| Tam test | Evet |
| Maksimum erişim | 12m 18m 20m 25m 31m 32m |
|---|---|
| Durum | Yepyeni |
| Bölüm Sayısı | 3 Bölüm |
| Garanti | 6 ay |
| Kova kapasitesi | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| İsim | Ekskavatör Ataşmanları |
|---|---|
| Tip | ekskavatör kök tırmığı |
| Başvuru | Arazi Temizleme ve Saha hazırlığı |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Garanti | 6 Ay |
| Durum | Yepyeni. |
|---|---|
| Kaynak | Ödül |
| Türü | Ekskavatör Ataşmanı |
| Kovanın Kapasitesi | 2.2cbm |
| Bölüm Sayısı | 3 Bölüm |
| Parça Adı | ekskavatör yıkım bomu |
|---|---|
| Malzeme | Q355B/Q690D |
| Uygun ekskavatör | 30-50ton |
| Uzunluk | 23-24m |
| Garanti | altı ay |