| Teknik Destek | Evet |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 16m 18m 20m 25m 30m 32m |
| Malzeme | BS900E, Q690D, daha hafif ve daha güçlü |
| Uygun | kum toprağı çamur çakıl kazmak |
| Göndermeden önce test edin | Evet |
| Güç Kaynağı | Hidrolik |
|---|---|
| Maksimum Kazık Açısı | Yaklaşık 160 Derece |
| Malzeme | Q355B / Q690D Veya İstediğiniz Gibi Diğerleri |
| Kaynak | Güçlü Kaynak |
| Garanti | 6 ay |
| Maksimum Kazık Açısı | Yaklaşık 160 Derece |
|---|---|
| Uygun Ekskavatör Modeli | 20 Ton - 85m |
| Güç Kaynağı | Hidrolik |
| Kaynak | Güçlü Kaynak |
| Garanti | 6 ay |
| OEM | Sağlanan OEM Hizmetleri |
|---|---|
| Dönüş açısı | 360 derece |
| Kalite Kontrolü | Sevkiyat öncesi %100 muayene |
| Uygun Ekskavatör Modeli | 4-55 ton |
| silindir | 2 silindir |
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
|---|---|
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Malzeme | Ünlü Marka-Shaogang Q355B |
|---|---|
| Teleskopik silindir | Yüksek Kalite |
| Çelik kalitesi | Yüksek kalite |
| Kaynak teli | Premium kaynak teli |
| Kazma derinliği (m) | 12m 16m |
| Anahtar kelime | Kazı makinesi teledipper |
|---|---|
| Tel halat | Prim |
| Uygun Ekskavatör Markası | Çeşitli Ekskavatör Markası: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion vb. |
| Satış sonrası hizmet | Evet |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m 35m |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Kaynak | Premium kaynak, kolay çatlama değil |
| Tasarım | Düzgün çalışın yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı, teleskopik uzun erişim |
| Silindirler | Yüksek kaliteli silindirler |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Özellikleri | Daha derin kazma derinliği |
|---|---|
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü malzeme |
| Anahtar kelime | Clamshell kovası ile teleskopik ekskavatör kolu |
| Garanti | Silindirler ve teleskopik kol için 6 ay |
| Kalite | İlk 1 Premium, Yüksek Kalite |
| Kova kapasitesi | 0,4 metreküp, 0,6 metreküp, 1,5 metreküp, 2,2 metreküp, 2,5 metreküp |
|---|---|
| kaynak | Prim |
| Model | SSB089 |
| Garanti | 6 ay |
| Bölüm Sayısı | 3 Bölüm |