| Durum | Yepyeni. |
|---|---|
| Kaynak | Ödül |
| Türü | Ekskavatör Ataşmanı |
| Kovanın Kapasitesi | 2.2cbm |
| Bölüm Sayısı | 3 Bölüm |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 11-25m |
| Başvurmak | 20-85ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Garanti | 6 ay |
| Birinci Sınıf Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| kova | 1.5cbm 2cbm clamshell kova / çırpma / kap |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Koruma | Kolay Bakım, Yağlayıcı Ekle |
| Verimlilik | Yüksek verimlilik, yüksek etkili |
| Durum | Yeni,%100 yeni,Yeni uzun erişimli bom ve kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-120T |
| Ürün Adı | sürgülü kol |
|---|---|
| Uygun | 3-36Ton |
| Kullanımı | ekskavatör çalışması |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri gerekli |