| Maksimum erişim | 12m 18m 20m 25m 31m 32m |
|---|---|
| Durum | Yepyeni |
| Bölüm Sayısı | 3 Bölüm |
| Garanti | 6 ay |
| Kova kapasitesi | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| OEM / ODM | Evet |
|---|---|
| Garanti | Kol ve silindir için 6 ay |
| Uygun ekskavatör markaları | Hitachi Komatsu Kato Sany Zoomlion Kobelco |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Ödül | Evet |
| Material | Q355B |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Kazma derinliği (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kalite | Yüksek kalitede |
| anahtar kelime | Teleskoplu kazıcı |
| Teknik destek | Evet |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Uygun ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat vb. |
| Ekskavatör modelleri | PC300, CAT320, SY500HD vb. |
| Tel halat | Prim |
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
|---|---|
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Ürün adı | Ekskavatör Teleskoplu Kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Kasnak | Yüksek kalite |
| Kazma Derinliği | 20m 25m 30m 32m |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Kovanın Kapasitesi | 0,4 metreküp, 0,6 metreküp, 1,5 metreküp, 2,2 metreküp, 2,5 metreküp |
|---|---|
| Kaynak | Güçlü |
| Model | SSB089 |
| Bölüm Sayısı | 3 Bölüm |
| Durum | Yeni |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |
| Uzun Erişim (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| kova | 1.5cbm 2cbm 2.5cbm kova |
| Malzeme | BS900E, Premium Malzeme |
| Garanti | Teleskopik kol için 6 ay ve kova için 3 ay |
| Konnektörler | Yüksek kaliteli konektörler kalınlaşmış |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Uzunluk | 21m |
| Ürün Adı | Ekskavatör Uzun Uzanma Kolu |
| Satış sonrası hizmet | Kullanılabilir |
| Kovanın kapasitesi (cbm) | 0.4, 0.6, 0.8, 1, 2, 3, 4 metreküp |