| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Evlilik | premium kaynak |
| Tel halat | Yüksek kaliteli tel halat muti telli |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma / kap |
| Kazma Derinliği(m) | 20m 25m 30m 32m |
| Teknik destek | Evet |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Uygun ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat vb. |
| Ekskavatör modelleri | PC300, CAT320, SY500HD vb. |
| Tel halat | Prim |
| marka | Kaiping Zhonghe Makineleri |
|---|---|
| Parça Adı | Hidrolik Hızlı Bağlantı |
| Uygulama | Ekskavatör ataşmanlarını değiştirin |
| uygun makine | 10 ton - 30 tonluk ekskavatör |
| Malzeme | Q355B |
| Malzeme | Q690D / HG785 |
|---|---|
| Uygun bir kazıcı | 6 ton - 36 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Durum | Yeni |
| Kova. | 0,2 metreküp - 1 metreküp |
| Marka adı | ZHONGHE |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör eki |
| Tip | Ekskavatör başparmak kovası |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Marka adı | Zhonghe |
|---|---|
| parça adı | Ekskavatör Kaya Kolu |
| Uygulama | Kayaları Kırmak |
| Malzeme | Q355D/Q690D |
| Uygulanabilir Endüstriler | Enerji & Madencilik & Yıkım |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 11-25m |
| Başvurmak | 20-85ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 11-25m |
| Başvurmak | 20-85ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 11-25m |
| Başvurmak | 20-85ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |