| Maksimum Kazık Açısı | Yaklaşık 160 Derece |
|---|---|
| Uygun Ekskavatör Modeli | 20 Ton - 85m |
| Güç Kaynağı | Hidrolik |
| Kaynak | Güçlü Kaynak |
| Garanti | 6 ay |
| Uzunluk | 16 milyon |
|---|---|
| Teknik Destek | Evet |
| Kova | 05 metreküp |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Kova silindiri | Sos, Salça, Reçel, Ketçap |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 6-100ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Ürün Adı | ekskavatör teleskopik bom |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Kaynak | Premium kaynak, kolay çatlama değil |
| Tasarım | Düzgün çalışın yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı, teleskopik uzun erişim |
| Silindirler | Yüksek kaliteli silindirler |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Tel halat | 20mm 26mm 28mm 30mm |
|---|---|
| Silindirler | Yüksek kaliteli silindirler |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| OEM / ODM | Evet |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| isim | Ekskavatör Ataşmanları |
|---|---|
| Tip | ekskavatör portakal kabuğu çeneli |
| Uygulama | Dökme taş, çelik, ahşap ve diğer malzemeleri yükleme ve boşaltma |
| Temel Bileşenler | RULMAN |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 15-18 ton |
| Uygun ekskavatör | 20 tonluk ekskavatör veya üstü |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 25m 30m 32m |
| Ön ekler | Clamshell Kovası / Grapple / Standart Kova |
| Malzeme | BS900E, Q355B, daha hafif ve daha güçlü |
| Başvurmak | Kazma Kum, toprak, silt vb. |