| Durum | Yeni,%100 yeni,Yeni uzun erişimli bom ve kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-120T |
| Durum | Yeni,%100 yeni,Yeni uzun erişimli bom ve kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-120T |
| Durum | Yeni,%100 yeni,Yeni uzun erişimli bom ve kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-120T |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| marka | Zhonghe Makineleri |
|---|---|
| Tip | Ekskavatör Uzun Uzanma Bomu |
| Uzunluk | 17-23m |
| Uygun ekskavatör | 65-95 ton |
| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör |
| Kovanın Kapasitesi | 0,4 metreküp, 0,6 metreküp, 1,5 metreküp, 2,2 metreküp, 2,5 metreküp |
|---|---|
| Kaynak | Güçlü |
| Model | SSB089 |
| Bölüm Sayısı | 3 Bölüm |
| Durum | Yeni |
| Anahtar kelime | ekskavatör teleskopik kol |
|---|---|
| Malzeme | Q690D / HG785 |
| Uygun ekskavatör | 6 ton - 36 tonluk ekskavatör |
| Garanti | L1000*W85*H105mm 1m uzunluğunda |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Durum | Yeni,%100 yeni,Yeni uzun erişimli bom ve kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 45-120T |