| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| Cylinders | High quality cylinders, longer service life-span |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| kapaklı kova | 1 metreküp 1,5 metreküp 2 metreküp 2,5 metreküp 3 metreküp |
| Uygun çalışma ortamı | İnşaat İşi, Evin Temellerinin Kazılması |
| Testler | Evet |
| Teknik destek | Evet |
| Malzeme | BS900E, Premium |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 25m - 32m |
| Uygun çalışma ortamı | Ev Temeli Kazma Çukurları, derin çukurlar, kesonlar |
| Garanti | 6 ay |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Malzeme | Daha güçlü Q690D |
|---|---|
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Kazma Derinliği | 20m 22m 25m 30m 32m |
| kapaklı kova | 1 metreküp 1,5 metreküp 2 metreküp 2,5 metreküp 3 metreküp |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Teknik Destek | Evet |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 16m 18m 20m 25m 30m 32m |
| Malzeme | BS900E, Q690D, daha hafif ve daha güçlü |
| Uygun | kum toprağı çamur çakıl kazmak |
| Göndermeden önce test edin | Evet |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| OEM / ODM | Evet |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Kapaklı Kova Kapasitesi | 1 metreküp - 3 metreküp |
| Kazma derinliği (m) | 18m 22m 25m 30m 32m |
| Kazma Derinliği | 8m 10m 15m 18m 20m 22m 30m 32m |
|---|---|
| Tel halat | Yüksek kaliteli tel halat muti telli |
| kapaklı kova | 0,8 metreküp 1 metreküp 2 metreküp 2,5 metreküp 3 metreküp |
| Başvuru | Evin Temel Çukurlarını Kazmak, Derin Çukurlar |
| Malzeme | BS900E Veya İstediğiniz Gibi |
| Ekskavatör Modelleri | 6ton - 60ton |
|---|---|
| Uygun ekskavatör markaları | Hitachi Komatsu Sany Kobelco Kato vb. |
| Uzunluk | 10m 15m 18m 20m 25m 28m |
| Renk | Özelleştirilmiş, Kırmızı, Mavi, Sarı vb |
| Malzeme | LG700 |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Durum | Yeni |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Durum | Yeni |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |